logo

Potřebujete zafinancovat svůj inovativní nápad? Obraťte se na Business Angels Club

V září 2011 odstartovala firma TopBio, a.s., sídlící v Jihočeském vědeckotechnickém parku (JVTP), projekt „TopBio BAC“ (TopBio Business Angels Club). Hlavním cílem je propojit soukromý kapitál s kvalitními myšlenkami v perspektivních oborech.

V rámci projektu vznikají 2 databáze. Jedna databáze je zaměřena na firmy s dobrým inovačním nápadem, které potřebují při jeho realizaci pomoci s financemi i se vstupem novinky na trh. Na druhé straně jsou v rámci Business Angels Clubu sdruženi investoři, kteří mají zájem do takovýchto firem vložit peníze a využít svých znalostí a kontaktů z dané oblasti k tomu, aby nový produkt zůstal životaschopný, realizovatelný a rychleji se dostal k potenciálním kupujícím.

Vzájemné představy obou skupin koordinuje projektový manažer BAC. Jeho hlavním úkolem je pomoci firmám s analýzou projektu, přípravou jejich business plánu a konzultacemi je vést tak, aby investora nápad zaujal a rozhodl se s inovátory spolupracovat.

Projekt má svou základnu v JVTP v Č. Budějovicích, ale působí také v Jindřichově Hradci, Jihlavě, Znojmě a v Brně. Pokud máte dobrý nápad s inovačním potenciálem, neváhejte se zapojit do našeho projektu a vyhledejte si více informací na http://www.topbio.cz/cz/business-angels-club/.

Partneři projektu:

znojmo2     ohklogo     logoSVSE     Logo RCHS-OETGW     logo znojseznam