logo

Zaregistrujte se na jazykové zkoušky na SVŠE

Znojmo, 20. února 2015. – Už popáté proběhnou certifikované jazykové zkoušky z angličtiny pro veřejnost na Soukromé vysoké škole ekonomické ve Znojmě (SVŠE). Zkoušky FCE se tu konaly poprvé v dubnu 2013, kdy se naplno rozjela spolupráce mezi SVŠE a administrátorem certifikátů FCE British Council. Od té doby absolvovalo zkoušku FCE již padesátka lidí.

Nyní mají možnost i další zájemci, zkouška FCE se koná v květnu. Těm, kteří certifikát úspěšně absolvují a splňují podmínky projektu Znojmo mluví anglicky, certifikát proplatí znojemská radnice. Kdo není studentem nebo absolventem s trvalým pobytem ve Znojmě nebo jeho městských částech, může alespoň využít možnost skládat zkoušku za zvýhodněných podmínek. Škole se podařilo dohodnout podstatně nižší ceny, než které se běžně platí. Pro své studenty prezenční formy nabízí příspěvek ve výši dvou tisíc korun samotná SVŠE ve Znojmě.

Ti, kteří se na zkoušku chystají, mohou absolvovat krátký přípravný kurz seznamující s formou zkoušky, kde si zájemci mohou zkusit jednotlivé části zkoušky nanečisto. Veškeré informace naleznete na www.svse.cz.

Zkouška FCE

Registrace: 1. 3. – 7. 5. 2015

Termín zkoušky: 16. 5. 2015

Projekt Znojmo mluví anglicky je součástí projektu Kolumbus. Ten spustila znojemská radnice na podzim roku 2012. Projekt Kolumbus má za cíl objevovat nová pracovní místa a zvýšit konkurenceschopnost Znojmáků na trhu práce. V rámci projektu znojemská radnice například pomáhá zvýšit jazykovou vybavenost svých občanů nebo vyhledává nové pracovní příležitosti doma i v sousedním Rakousku. Více informací na stránkách projektu www.znojmokolumbus.cz.

Partneři projektu:

znojmo2     ohklogo     logoSVSE     Logo RCHS-OETGW     logo znojseznam