logo

Zaregistrujte se na jazykové zkoušky na SVŠE - 2016

Už pošesté proběhnou certifikované jazykové zkoušky z angličtiny pro veřejnost na Soukromé vysoké škole ekonomické ve Znojmě (SVŠE). Zkoušky FCE se tu konaly poprvé v dubnu 2013, letos budou mít zájemci další možnost. Zkoušky FCE ve spolupráci s administrátorem zkoušek Cambridge Park tu proběhnou 14. května.

Těm, kteří certifikát úspěšně absolvují a splňují podmínky projektu Znojmo mluví anglicky, certifikát proplatí znojemská radnice. Kdo není studentem nebo absolventem s trvalým pobytem ve Znojmě nebo jeho městských částech, může alespoň využít možnost skládat zkoušku za zvýhodněných podmínek. Škole se podařilo dohodnout nižší ceny, než které se běžně platí. Pro své studenty prezenční formy nabízí příspěvek ve výši 2 000 korun samotná SVŠE.

Ti, kteří se na zkoušku chystají, mohou absolvovat krátký přípravný kurz seznamující s formou zkoušky. Uchazeči registrovaní ke zkoušce mohou navíc absolvovat zdarma zkoušku FCE nanečisto – tzv. mock speaking. V plánu je i říjnový termín zkoušky. Veškeré informace naleznete na www.svse.cz.

Zkouška FCE

Registrace: od 28. 3. 2016

Pozdní registrace: od 18. 4. 2016

Termín zkoušky: 14. 5. 2016

Projekt Znojmo mluví anglicky je součástí projektu Kolumbus. Ten spustila znojemská radnice na podzim roku 2012. Projekt Kolumbus má za cíl objevovat nová pracovní místa a zvýšit konkurenceschopnost Znojmáků na trhu práce. V rámci projektu znojemská radnice například pomáhá zvýšit jazykovou vybavenost svých občanů nebo vyhledává nové pracovní příležitosti doma i v sousedním Rakousku. Více informací na stránkách projektu www.znojmokolumbus.cz.

Partneři projektu:

znojmo2     ohklogo     logoSVSE     Logo RCHS-OETGW     logo znojseznam